OSTEOPORÓZA A ,,ZELENÉ,,

Všichni víte, jak důležité je držet tělo v zásaditém prostředí a co všechno se děje v těle při jeho překyselení. ZP nám dávají tento veliký dar, držet acidobazickou rovnováhu tak, jak tělo potřebuje, aby mohlo být zdravé. Přikládám velmi hezký a kompletní článek o této problematice.

Takže maximálního užitku se ZP dosáhneme při dlouhodobém a pravidelném užívání. A to pro vyčištění, dovyživení a uržování našeho těla.

Ale teď ke mě. Před 10 lety, v mých 25letech mi diagnostikovali lékaři klasickou. osteoporózu se 70% minerálu a kolagenu v kostech. Důvodem prý navázaná radioaktivita a tím nemožnost zabudování kolagenu a tím pádem minerálu. Čehož důsledkem je velká lomivost kostí, bolesti kloubů atd. A můj stejně starý-mladý přítel na tom byl úplně stejně. Prý je to problém naší generace, díky prostředí, ve kterém žijeme, Černobylu atd…

A pak je otázka, jak na tom budou naše děti, které získávají základ v těle matky-takto vyčerpané. Ani se pak nemůžeme divit, jak dopadají ženy v a po těhotenství (zuby, vlasy, únava a vyčerpání těla celkově atd) A to nemluvě o tom, že tyto zátěže si přebírají do sebe děti.

Sama jsem se 10 let snažila různými klasickými i alternativními způsoby řešit tento stav, dřív než budu mít své děti. Nic…Proto jsme užívání ZP uvítala dvojnásob, jako kompenzaci a alespoň stabilizaci mého zdravotního stavu.

A víte co se stalo? Při posledním měření, po roce a půl užívání mi naměřili 100% kolagenu…úplný ZÁZRAK. Jsem vážně šťastná, protože teď se mi může konečně zabudovat i minerál, už má na čem a je kam. A to nemluvím o vyčištěnosti mého střeva nebo vysoké hladině antioxidantů, které jsem si nechala také změřit..

Sportuji, jezdím ráda do hor…vysokých hor, nejraději do Himalájí a při zátěži mě bolívaly klouby…poslední léto jsem si nemohla nevšimnout veliké změny, kolena nebolí ani při zátěži a fakt vydržím víc.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *