ZKUŠENOSTI SE ZELENÝMI POTRAVINAMI A EPILEPSIÍ

Mé pravnučce v 5-ti letech lékaři diagnostikovali epilepsii. Protože její babička z otcovy strany tuto nemoc má již mnoho let, bralo se to v rodině jako nechtěný dárek, který lze v takovém případě u některého děcka očekávat jako dědičné zatížení. Znala jsem  zkušenost MUDr. Liebkeho, který svému dospělému synovi postiženému epilepsií dával až 150 tablet Chlorelly denně a nemoc byla tímto způsobem po  1,5 roce vyléčena. Nechtěla jsem se vzdát pocitu, že i tomuto dítěti může být pomoženo. Matka dítěte, má vnučka, se tvrdě ohrazovala dědičností a neměla zájem toto experimentování, jak tomu říkala, na malém děcku zkoušet.

Prosadila jsem své přesvědčení a s pomocí malé Káji, která byla ochotna za figurky koníčků v jakékoliv podobě a velikosti Chlorellu chroupat a popíjet zelený ječmínek. Začaly jsme brát Chlorellu dle MUDr. Laciny od 1 tablety první den, 2 tablety druhý den a tak jsme je navyšovaly až na 15 ks denně. Kája to velice dobře snášela. Bolesti hlavy jí ustaly a tak jsme se s její matkou dožadovaly lékařské kontroly, což nám paní doktorka odmítla s tím, že Kája musí léky užívat i nadále. S tímto doporučením jsme se nesmířily a obrátily jsme se na jiného lékaře v Hradci Králové. Ten jí léky snížil a po dalším půlroce všechny léky odebral. Přesto ale konstatoval, že u malých dětí je i toto možné, ale že většinou musí užívat léky celoživotně. Je tomu již rok, co Kája žádné léky nebere. Stále chroupá Chlorellu, s ječmínkem trochu lajdačí, protože tablety si bere sama, ale ječmínek jí musí matka připravit a namíchat sama a ta občas zapomíná. Důležité ale je, že malá Káje ja dnes zdravá.

Zdena Jenková, Jičín

Pozn.

Dr. Frank Liebke (německý lékař), pracuje více jak dvacet let s chlorelou. Provedl několik studií – např. vliv amalgámových zubních výplní na zdraví člověka a také publikoval – poslední titul Dr. Chlorella.

Dr. Miloslav Lacina (český lékař) – provedl několik vhledových studií na produktu Maldý ječmen  od společnosti Green Ways. Výsledky publikuje společnost v knize – Kniha o nápoji z trávy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *